Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İstanbulda Hakan Altınsoy  tarafından kurulan Altınsoy Nakliyat  kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişme ile Türkiyenin saygın bir firması haline gelmiştir.

Bugün,geniş bir çerçevede hizmet veren Altınsoy Nakliyat ,en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacı ile çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış ekibe sahip olarak organize edilmiştir.Türkiyeyi yansıtan güçlü bir ağa sahiptir.

Firmamız kurulduğu günden bu güne,sürekli büyümenin ve önemli başarılarla dolu iş hayatının zevkini yaşadık.Şimdide Türkiye’nin en prestijli Evden Eve nakiyat  firmalarından biri olarak tanınmaktayız.

Başarımızın asıl amacı yüksek kaliitede hizmet vermektir. Buda ekibimizin temiz, işini severek yapmasından kaynaklanmaktadır.Başarımızın en önemli sebebi ise müşteriler ile karşılıklı güven içerisinde olmamızdan kaynaklanmaktadır.Takımımızın deneyimi,güveni,hırsı,direnci müşteriler ile yakın zamanda uluslararası tanınmışlık seviyesine ulaşmamızı sağlamaktadır. Amacımız müşterilerimiz ve ülkemizin gelişen ve büyüyen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tanınmışlık düzeyimizi arttırarak uluslararası arenada yer edinmiş bir firma olabilmektir.